Yat temizliği şirketi, Yat temizliği tuzla, yat temizliği şirketleri, yat temizliği firmaları,

Yat temizliği şirketi

tuzla yat temizliği şirketleri

Yat temizliği şirketimiz, temizlik hizmetleri kapsamında olan yat temizliğini profesyonel ekip ve ekipman ile temizlemektedir. Yat temizliğinde istenilen performansı bugüne kadar fazlasıyla veren temizlik şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


Yat temizliği hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında

Gebze,

İstanbul Tuzla,

İzmit,

Pendik,

Bostancı,

Kadıköy,

Eski hisar ve yakın konumdaki bölgelerde yat temizliği hizmeti vermekteyiz.


Temizlik şirketleri arasında verdiği hizmet ile sıyrılan şirketimiz bu alanda ilk tercih edilen temizlik firması olmaktadır.


Yat temizliğinde verilen titiz hizmetin bazı gereklilikleri vardır. Bunların başında yatların çok fazla bakteri barındırdığını bilen şirketimiz görüntünün yanı sıra hijyeni ilk planda tutmaktadır. 


Gerek kaptan bölümü, gerek kamaralar ya da tuvaletler en ince detayına kadar temizlenir. Yaşam mahalleri silinir, yat korkulukları özel malzemeler ile temizlenir ve müşterilere temiz bir yaşam alanı sunulur.

bize ulaşın

 

Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, İzmit ve civar ilçelerde ofis temizliği hizmetlerini yerine getiren KRİSTAL GRUP TEMİZLİK HİZMETLERİ şirketimiz sizlere daha iyi bir gelecek, daha temiz bir alan bırakmak için çalışmalarını titizlik ile sürdürmektedir.

Sizde firmamız ile tanışın, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından yararlanın. 


İLETİŞİM 

0530 557 41 82

info@kristalgruptemizlik.com

 Köşklü çeşme mah. 553. sokak No:1 Bahadırlar İş merkezi Gebze / KOCAELİ