İnşaat sonrası temizlik, Gebze temizlik şirketi, Gebze temizlik firması, Gebze inşaat sonrası temiz,

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK Gebze inşaat sonrası temizlik

GEBZE İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

 

Gebze İnşaat sonrası temizlik


Birçoğumuz için inşaat sonrasında ya da tadilat sonrasında temizlik yapmak gerçekten zordur, fakat bizim için zor değildir. Bir işi nasıl yapacağını bilen bir ekip ve ekipman ile profesyonel bir temizlik hizmeti sunmaktayız. İnşaat sonrası temizlik işi zahmetli olduğu için temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu noktada Gebze inşaat sonrası temizlik şirketimiz sizler için en iyi fiyata en güzel hizmeti vermek için çalışmaktadır.


Kristal grup Gebze temizlik firmamız Gebze ve civar ilçelerde sizler için ücretsiz keşif yapıyor ve evinizi oturulacak hale geldikten sonra size teslim ediyoruz.


İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK SÜREÇLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ


GEBZE İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETİNDE NELER YAPIYORUZ


  • Camlarda ve çerçevelerde inşaat sonrasında ya da tadilat sonrasında kalan harç ve boya kalıntılarını, silikon, cam bantları ve benzeri kalıntıların tümünün temizlenmesi iç ve dış cam detaylı olarak temizlenmektedir.
  • Banyo ve mutfak duvarları, duvar ve zemin fayansları ince temizliği yapılacak biçimde temizlenmektedir.
  • Tüm ev kapıları, piriz ve peteklerin inşaat sonrası harç, boya silikon kalıntıları kazınarak ince temizliği yapılmaktadır.
  • Tüm evin duvar ve zemin kaba temizliği yapıldıktan sonra ince bir temizlik yapılır
  • Temizleme esnasında parke, fayans ve duvarların boya çeşitlerine göre farklılık içeren kimyasallar kullanarak temizlenmektedir. Kullandığımız kimyasallar sonrası tehlikeli sonuçlar ortaya çıkaracak şekilde türden olmayan genel temizlik malzemeleri kategorisinde yer almaktadır.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Hizmetimiz kaba temizlik ve sonrasında ince temizlik yaparak iki aşamada temizliğimizi tamamlıyoruz. Gebze inşaat sonrası temizlik şirketi olarak vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte sizlerin memnun olması konusunda caba sarf ediyoruz.


Memnuniyet anketi düzenleyerek siz müşterilerimizin çalışan personellerimiz ile ilgili puanlama sistemi ve temizlik hakkında düşüncelerini alarak en iyi şekilde hizmet veriyoruz.


Gebze İnşaat sonrası temizlik ve Gebze tadilat sonrası temizlik şirketimiz size ücretsiz keşif hizmeti veriyor ve uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimiz için bir fırsat sunuyoruz.


Gebze inşaat sonrası veya tadilat sonrası temizlik hizmeti için fiyat almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.


Önemli Açıklama:  Bu web sitesinde bulunan tüm yazılar Kristal Grup Temizlik Hizmetlerine aittir. Yazılar hiç bir sebeple izinsiz kullanılamaz. Kullananlar hakında 'Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'kapsamında gerekli işlemler yapılacaktır.

Bize Ulaşın

 Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, İzmit ve civar ilçelerde ofis temizliği hizmetlerini yerine getiren KRİSTAL GRUP TEMİZLİK HİZMETLERİ şirketimiz sizlere daha iyi bir gelecek, daha temiz bir alan bırakmak için çalışmalarını titizlik ile sürdürmektedir.


Sizde firmamız ile tanışın, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından yararlanın. 


İLETİŞİM : 

TEL:  0262 642 03 98

GSM: (+90) 530 557 41 82 


info@kristalgruptemizlik.com


Gaziler mahallesi, Issıkgöl caddesi No: 138 Daire: 15 Gökçe vizyon Plaza Gebze / Kocaeli