Okul Temizliği, Gebze okul temizliği, Gebze hastane temizliği, Gebze temizlik şirketi, Gebze temiz,

OKUL VE HASTANE TEMİZLİĞİ temizlik şirketi

GEBZE OKUL TEMİZLİĞİ

 

GEBZE OKUL TEMİZLİĞİ


Binlerce çocuğumuzun aynı anda eğitim aldığı okulların titizliği bizim için en önemli temizlik alanıdır. Çocuklarımızın geleceği ülkemizin geleceği olduğu için bu bilinçle hareket ediyor Okul temizliği konusunda profesyonelce çalışıyoruz.


Gebze okul temizliği şirketi olarak gerekli önlemi alarak temizlik hizmetlerini yürütüyoruz. İş sağlığı ve güvenliği konusunu ve çocuklarımızın hijyenli bir ortamda eğitim alabilmeleri için doğa dostu ve insan sağlığını en ufak şekilde etkilemeyecek temizlik malzemeleriyle çocuklarımıza iyi bir gelecek sunuyoruz.


Okul Temizlik Şirketi Gebze


Kristal grup temizlik hizmetleri bünyesinde tüm okulları profesyonel ekibimiz ile okul içi ve okul çevresinde profesyonel destek sağlıyoruz.

Gebze'de okul içi ve okul içindeki bütün birimleri en detaylı şekilde temizliyor, çocuklarımızın rahat bir şekilde eğitim öğretim almasını sağlıyoruz.

Okul temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bir çok durum vardır. Çalışan firmanın profesyonelliği bunların başında yer almaktadır. Kristal grup temizlik hizmetleri, profesyonel olarak bütün süreçleri ele alır okul temizliği başlangıcından sonlanmasına kadar bütün adımları kontrol altında tutar ve okul temizliği başlamadan önce iki taraf arasında hazırlanan sözleşmeye sadık kalır.

Kristal grup temizlik hizmetleri okul temizliği konusunda en doğru adrestir. Çünkü Kristal grup temizlik hizmetleri prensipleri gereği ''Mutlu yarınlar için mutlu çocuklar, Mutlu çocuklar için temiz bir okul'' düşüncesini savunmaktadır.


GEBZE TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK OKUL TEMİZLİĞİ KONUSUNDA DEĞİŞMEYEN PRENSİPLERİMİZ

 •  İş güvenliği ilk önceliğimiz
 • Profesyonel ekibimiz ile dikkatli ve titiz çalışıyoruz.
 • Profesyonel ekiplerle çalışıyoruz.
 • İş güvenliğine önem veriyoruz.
 • Çocuklarımızın sağlığını olumsuz bir şekilde etkileyecek temizlik malzemesi kullanmıyoruz.
 • Eğitim öğretimi aksatmayacak bir şekilde temizlik hizmeti veriyoruz.
 • Okulda birden fazla kat varsa temizliğe üst katlardan başlıyoruz.
 • Sıra, sandalye, kapı ve pencerelerin temizliğini titizlikle yapıyoruz.
 • Zemin temizliğinde, zemine uygun olarak deterjan kullanıyoruz.
 • Tuvalet ve lavaboların temizliğine ayrıca önem veriyoruz. Biliyoruz ki bir okulda temizlik yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken yerler tuvalet ve lavabolardır.
 • Okuldaki tüm idari ve öğretmen odalarını da aynı titizlikle temizliyoruz.
 • Okulda varsa spor salonu, yemekhane gibi yerlerin de temizliğini yapıyoruz.
 • Son olarak da okul bahçesinin genel temizliğini yaparak okulumuzu çocuklarımıza ve eğitimcilerimize temiz olarak teslim ediyoruz.


Uygun fiyat ile Okul temizliğinde öncü Firma


Kristal grup temizlik hizmetleri okul temizliği konusunda uygun fiyat politikası güder. Çünkü ülkenin geleceği olan çocuklara bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek adına Okul bütçesini korumayı hedefleyen bir düşünceye sahiptir.


Okul temizliği konusu için ücretsiz keşif hizmeti ile hem sizleri ziyaret etmek hem de yerinde tespit ile fiyat vermeyi daha uygun buluyoruz.


Okul temizliği fiyatları için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bölümüne gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Önemli Açıklama:  Bu web sitesinde bulunan tüm yazılar Kristal Grup Temizlik Hizmetlerine aittir. Yazılar hiç bir sebeple izinsiz kullanılamaz. Kullananlar hakında 'Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' kapsamında gerekli işlemler yapılacaktır.

Bize Ulaşın

  Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, İzmit ve civar ilçelerde ofis temizliği hizmetlerini yerine getiren KRİSTAL GRUP TEMİZLİK HİZMETLERİ şirketimiz sizlere daha iyi bir gelecek, daha temiz bir alan bırakmak için çalışmalarını titizlik ile sürdürmektedir.


Sizde firmamız ile tanışın, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından yararlanın. 


İLETİŞİM : 

TEL:  0262 642 03 98

GSM: (+90) 530 557 41 82 ,


info@kristalgruptemizlik.com


Gaziler mahallesi, Issıkgöl caddesi No: 138 Daire: 15 Gökçe vizyon Plaza Gebze / Kocaeli

gebze hastane temizliği, hastane temizliği şirketi, hastane temizliği gebze, temizlik şirketi,

HASTANE TEMİZLİK ŞİRKETİ

HASTANE TEMİZLİK FİRMASI

Hastane temizlik şirketimiz, binlerce insanın girip çıktığı ve zaman geçirdiği hastaneler için özel olarak temizlik hizmeti vermektedir. Temizliğin görünümden çok sağlık açısından önemli olduğu hastaneler için özel olarak titizlikle çalışıyor ve bakterilerin giderilmesini sağlıyoruz.


Hastane temizliği firmamız, temizlenecek bölgeyi analiz eder, iş dağılımı yapar ve yapılacak işi listeler. Daha sonra bu listeyi adım adım uygulayarak temizlik hizmetini gerçekleştirir. Temizlik hizmetinin başından sonuna kadar olan bütün aşamaları kontrolümüz altında tutularak bu titizlik gerektiren işi profesyonelce yerine getirmektedir.


Hastane temizliğinde çalışacak olan ekibimiz galoş ve bone kullanmaları zorunlu kılınıp en ince detaya kadar inerek dip köşe temizlik hizmeti gerçekleştirmektedir. 


Hastane odaları, acil üniteleri, sedyeler, kapılar, camlar, masalar, sandalyelere varana kadar her yer bakterilerden arındırılır ve temiz bir ortam oluşturulur. Hastane temizliğinde ekstra titizlik göstermemiz gerektiğinin bilincinde olan şirketimiz gereken bütün çalışmaları yerine getirmektedir.


Hastane temizliğinde kullanılan temizlik malzemesi özenle seçilir ve sağlık bakanlığı onaylı temizlik malzemeleri kullanılarak temizlik işlemleri gerçekleştirilir.


Hastane temizliğinde çalışacak ekibimizin başında bir ekip lideri bulunur ve iş kontrolünü sağlayarak her hangi bir sorunla karşılaşmamak adına gerekli bütün tedbirleri alır.


Sizde temizlik şirketimiz ile çalışmak isterseniz iletişim bölümünden bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Ayrıntılar

 

Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, İzmit ve civar ilçelerde ofis temizliği hizmetlerini yerine getiren KRİSTAL GRUP TEMİZLİK HİZMETLERİ şirketimiz sizlere daha iyi bir gelecek, daha temiz bir alan bırakmak için çalışmalarını titizlik ile sürdürmektedir.

Sizde firmamız ile tanışın, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından yararlanın. 


İLETİŞİM 

0530 557 41 82

info@kristalgruptemizlik.com

  Köşklü çeşme mah. 553. sokak No:1 Bahadırlar İş merkezi Gebze / KOCAELİ