İş merkezi temizliği Gebze, Gebze temizlik şirketi, Gebze temizlik fiyatları, Gebze ofis temizli

İŞ MERKEZİ TEMİZLİĞİ GEBZE MERDİVEN TEMİZLİĞİ

GEBZE TEMİZLİK FİYATLARI- İŞ MERKEZİ TEMİZLİĞİ

 

İş merkezi temizliği, Sanayi bölgesi olan Gebze ve civarında irili ufaklı binlerce iş merkezi bulunmaktadır. Bu iş merkezlerinde sürekli olarak insan sirkülasyonu olması sebebi ile hem çok fazla bakteri yuvalanır hem de kötü bir görüntü oluşmaktadır. 


İş merkezi temizliği şirketimiz periyodik olarak merdiven temizliği, asansör temizliği, tuvaletlerin temizliği, merdiven korkuluğu temizliği, yangın tüplerinin temizliği, doğal gaz kutularının temizlenmesi, kapı üstleri ve kapı pervazları ve diğer yerler uygun temizlik malzemesi ve temizlik ekipmanları ile birlikte temizlik hizmeti sağlıyoruz. Bütün temizlik hizmetimiz tamamlandıktan sonra iş merkezlerini ferah tutacak koku sıkarak temizlik hizmetimizi tamamlamaktayız. 


İş merkezi temizliğinde 2-3 kişilik ekipler halinde çalışma yürütmekteyiz. Birçok iş merkezinin yaptığı belirli başlı hatalar vardır. Bu hataların en başında sigortasız şahıs işçi çalıştırmaktır. Bu durum oldukça tehlikedir. Sigortasız çalışanın herhangi bir şekilde iş kazası geçirmesi o iş merkezi yönetimine büyük sorunlar yaratacaktır. 


Gebze temizlik şirketimiz ile tamamen güvenli bir şekilde, aklınız arkada kalmayacak bir biçimde çalışabilirsiniz. Çünkü Temizlik şirketimiz alanında uzman, disiplinli, sigortalı, iş ahlakı olan ekipler ile temizlik hizmetini gerçekleştirir.


Siz işlerinizi devam ettirirken yönetim ile belirlenmiş olan bir günde gelir ve sizi rahatsız etmeden temizlik hizmetlerini gerçekleştiririz. Gebze temizlik şirketimiz Gebze ve civarında 40 dan fazla referans ile güvenilirliğini ve kalitesini kabul ettirmiş ender temizlik şirketlerinden bir tanesidir.


Sizde bizimle çalışmak için irtibata geçebilir uygun fiyata kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Temizlik şirketimiz her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuştur.


Bizimle irtibata geçmek buraya tıklayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

 

Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, İzmit ve civar ilçelerde ofis temizliği hizmetlerini yerine getiren KRİSTAL GRUP TEMİZLİK HİZMETLERİ şirketimiz sizlere daha iyi bir gelecek, daha temiz bir alan bırakmak için çalışmalarını titizlik ile sürdürmektedir.

Sizde firmamız ile tanışın, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından yararlanın. 


İLETİŞİM 

0530 557 41 82

info@kristalgruptemizlik.com

  Gaziler mahallesi, Issıkgöl caddesi No: 138 Daire: 15 Gökçe vizyon Plaza Gebze / Kocaeli