Gebze ev temizliği şirketi, Gebze ev temizliği firması, günlük ev temizliği gebze, ev temizliği gebz

Gebze ev temizliği şirketleri

Ev temizliği şirketi - gebze

 Ev temizliği şirketimiz Kristal Grup Temizlik hizmetleri, sizler için ev temizliğinde yapılması gereken işlemleri ve şirket olarak yapılan işlemleri sizinle paylaşarak şeffaf bir temizlik şirketi gereğini yerine getirmek istemektedir.


 Ev temizliği hepimizin az çok bildiği zorlu ve sıkıcı bir olaydır. Bizim için sıkıcı değil zevkli bir iş olan ev temizliği için başlıca yapılması gereken işlemler vardır. Ev temizliği şirketimiz ev temizliğini nasıl gerçekleştirmektedir.


 Ev temizliğine başlamadan önce dağınıklığın giderilmesi gerekir. Bu sayede hem hareket alanı artar hem de iş yükü azalır. Evdeki dağınıklığı topladıktan sonra yapılması gereken şey öncelikle yerleri süpürmektedir. Çünkü toz alma işleminden sonra yapılan süpürme işi etrafa yeniden toz ve bakteri gönderecektir. Yerler süpürüldükten sonra toz alma ve silme işlemi başlar. 


 Ev temizliği şirketimiz iş başlamadan önce çalışma planı yapar ve basamak basamak ilerler. Bir odayı bitirip kapısını kapattıktan sonra diğer odanın ya da bölmenin temizliğine başlanır. Bu sayede planlı bir şekilde çalışma yapılarak temizlik hizmetinin doğru ilerlediğinden emin olunur.  Daha sonra mutfak banyo ve tuvaletlerin temizliğine geçilir. Tuvalet temizliğinde önemli olan nokta görüntü kadar hijyendir. Çünkü en çok bakterinin yuvalandığı yerler banyo ve tuvaletlerdi.


 Tuvalet temizliğinde kullandığımız özel temizlik malzemeleri ile bakterilerin ortadan kaybolmasını sağlıyoruz. Tuvalet temizliği bittikten sonra banyo temizliğinde de yine aynı şekilde titiz ve incelikle çalışan arkadaşlarımız temiz bir tuvalet ve banyo olana kadar temizlemektedir.


 Mutfak temizliği ise evimizin en önemli temizlik alanıdır. Sağlığımızla doğrudan alakalı olan mutfaklar bizim için en çok dip köşe temizlenmesi gereken alanlardandır.  Mutfak temizliğinde mutfak dolapları, ocaklar, buzdolabı, özenle ve titizlikle temizlenmektedir. 


 Cam temizliğinde ise önce camların dışı silinir daha sonra camların içi silinir. Bu şekilde cam temizliği sonlanmış olur. Daha sonra toz alma işlemi mikro fiber bezler ve özel bezler ile yapılır. Masalar, tv ünitesi, televizyon, tablo, süs eşyaları gibi objelerin tozu özel bezler aracılığı ile alınır.


 En son aşamada ise yerlerin silinir ve mob ile nemli zemin kurulanır. Müşterinin isteğine göre oda kokusu evin içerisine rahatsız etmeyecek şekilde sıkılır ve temizlik işlemi bitmiş olur.


 Müşterilerimizin isteği üzerine genel temizlik hizmetleri için detaylı temizlik paketimiz daha kapsamlı olacaktır. Detaylı temizlik hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Gebze temizlik şirketleri Gebze ev temizliği firması Gebze ev temizliği şirketleri İzmit İstanbul


bize ulaşın

 

Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, İzmit ve civar ilçelerde ofis temizliği hizmetlerini yerine getiren KRİSTAL GRUP TEMİZLİK HİZMETLERİ şirketimiz sizlere daha iyi bir gelecek, daha temiz bir alan bırakmak için çalışmalarını titizlik ile sürdürmektedir.

Sizde firmamız ile tanışın, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından yararlanın. 


İLETİŞİM 

0530 557 41 82

info@kristalgruptemizlik.com

 Gaziler mahallesi, Issıkgöl caddesi No: 138 Daire: 15 Gökçe vizyon Plaza Gebze / Kocaeli